P

Lionsgate

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech / The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes, 2023, celovečerní, 165', US

režie Francis Lawrence

Začínají desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow čeká jen na to, jak v nich zazáří. Tentokrát jako mentor jednoho z vyvolených. Tvrdě dřel, aby dokázal naplno využít svůj šarm, znalosti a dovednosti, které mohou dovést vyvoleného k vítětství. Bohužel, štěstěna mu není nakloněna. Dostal ponižující úkol. Trénovat největšího outsidera, dívčí zástupkyni chudého dvanáctého kraje Lucy Gray. V aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo arénu se v Coriolanovi ale probouzejí city... a tak se musí rozhodnout, zda bude dodržovat pravidla nebo se bude řídit pudem sebezáchovy, který mu radí něco jiného. Boj o přežití nakonec odhalí, kdo je nevinné ptáče a kdo had, čekající na svou příležitost zaútočit.
HODNOCENÍ (AH, "MĚLI JSME ZACHRÁNIT PEETU" ) — Tři epizody ušmudlané, mrtvolné a hypoteticky lepší show z Netflixu nahuštěné do díla bez kousku studu. Ať to prosím zhyne rychle a nechť jsou všechny bytosti šťastny.

2

Režie

Scénář

Produkce

Zvuk

Herci