P

Lotta Losten

Švédsko

Biografie

4

Shazam!
David F. Sandberg

4627.09071

Shazam!, 2019, celovečerní, 132', US

Billy pracuje jako reportér v rádiu. Potká ho něco, o čem se mu ani v nejdivočejším snu nezdálo. Byl vybrán mocným kouzelníkem Shazamem aby se stal superhrdinou, který bude bojovat proti bezpráví a hájit spravedlnost a pravdu. Bude obdařen schopnostmi od šesti mýtických postav. Moudrostí jako Šalamoun, silou Hercula, výdrží Atlase, mocí Dia, odvahou Achilla a rychlostí Merkura. Tak se z neznámého mladíka stane Captain Marvel, kterého svět poprvé spatřil v roce 1940 v komiksovém sešitu Whiz Comics.

RežieDavid F. Sandberg

ProdukceMichael Uslan

Hrají Zachary Levi (Shazam), Mark Strong (Dr. Thaddeus Sivana), Ron Cephas Jones, Jack Dylan Grazer (Freddy Freeman), Grace Fulton (Mary Bromfield),a další

6

Annabelle 2: Zrození zla Annabelle: Creation
David F. Sandberg

6686.57062

Annabelle 2: Zrození zla / Annabelle: Creation, 2017, celovečerní, 109', US

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle". Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek.

RežieDavid F. Sandberg

ScénářGary Dauberman

ProdukceJames Wan a Peter Safran

Hrají Miranda Otto (paní Mullinsová), Anthony LaPaglia (pan Mullins), Talitha Bateman (Janice), Alicia Vela-Bailey, Stephanie Sigman (sestra Charlotte),a další

7

Zhasni a zemřeš Lights Out
David F. Sandberg

7666.37558

Zhasni a zemřeš / Lights Out, 2016, celovečerní, 81', US

Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není ... a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení... jakmile se zhasnou světla.

RežieDavid F. Sandberg

ScénářEric Heisserer

Hrají Teresa Palmer (Rebecca), Maria Bello, Billy Burke, Emily Alyn Lind, Alicia Vela-Bailey,a další