P

Sam Douglas, 65

Pondělí, 17. červen 1957
Velká Británie

Sam Douglas je britský herec nejlépe známý pro svou roli soukromého detektiva Scotta Shelbyho ve videohře Heavy Rain pro PlayStation 3, jako krále Heroda v minisérii Bible pro History Channel a jako Rosebud ve filmu Snatch. Má několik dalších rolí ve filmech, televizi, reklamách a na jevišti.

Biografie

Operace Fortune: Ruse de guerre Operation Fortune: Ruse de guerre
Guy Ritchie

656.35251

Operace Fortune: Ruse de guerre / Operation Fortune: Ruse de guerre, 2023, celovečerní, 114', CN/US

Superšpion Orson Fortune (Jason Statham) a jeho tým špičkových agentů naverbují největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca (Josh Hartnett), aby jim pomohl při tajné misi, jejímž cílem je zabránit miliardáři a zprostředkovateli zbraní Gregu Simmondsovi (Hugh Grant) v prodeji nové smrtící zbrojní technologie, která hrozí narušit světový řád.

RežieGuy Ritchie

ScénářIvan Atkinson, Marn Davies a Guy Ritchie

ProdukceIvan Atkinson, Bill Block a Jason Statham

Hrají Jason Statham, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes, Hugh Grant,a další

9

Tár
Todd Field

9767.592

Tár, 2022, celovečerní, 158', US

Film zasazený do světové klasické hudby se soustředí na postavu Lydie Tár (Cate Blanchett), která je považována za jednu z největších žijících skladatelek/dirigentek a vůbec první ženskou šéfdirigentku významného německého orchestru.

RežieTodd Field

ScénářTodd Field

ProdukceTodd Field a Alexandra Milchan

Hrají Cate Blanchett (Lydia Tár), Noémie Merlant (Francesca Lentini), Mark Strong (Elliot Kaplan), Sydney Lemmon (Whitney Reese), Julian Glover (Andris Davis),a další