P

Halston Sage, 30

Pondělí, 10. květen 1993
Spojené státy

Halston Jean Schrage (* 10. května 1993, Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké), spíše známá jako Halston Sage, je americká herečka. Nejvíce se proslavila rolí Grace v televizním seriálu How to Rock ' na stanici Nickelodeon, rolí Amber v seriálu Stav ohrožení nastanici NBC a rolí Lacey ve filmu Papírová města.

Biografie

Late Night
Nisha Ganatra

576.58070

Late Night, 2019, celovečerní, 102', US

Katherine Newbury je jedinou ženou, které se kdy povedlo po několik let moderovat úspěšnou večerní talkshow. Když je však označena za „ženu, která nenávidí ženy“, rozhodne se urychleně přijmout nezkušenou Molly, která je tak jedinou ženou mezi stávajícími scénáristy. Přijetí Molly možná přišlo pozdě. Hrůzu nahánějící Katherine totiž musí čelit nízké sledovanosti a rozhodnutí stanice nahradit ji za někoho sympatičtějšího, ideálně mladého muže. Molly je odhodlaná dokázat, že práci nezískala jen kvůli svému pohlaví a chce Katherine pomoci a oživit její talkshow a kariéru… Svými činy však docílí větších změn, než původně zamýšlela.

RežieNisha Ganatra

ScénářMindy Kaling

ProdukceBen Browning, Mindy Kaling, Jillian Apfelbaum a Howard Klein

Hrají Emma Thompson (Katherine Newbury), Mindy Kaling (Molly Patel), John Lithgow (Walter Lovell), Hugh Dancy (Charlie Fain), Reid Scott (Tom Campbell),a další