P

Ethan Tobman, 44

Středa, 30. květen 1979
Kanada

Ethan Tobman je kanadský filmový designér a režisér. Tobman je z Montrealu. Režíroval krátký film Remote, který byl uveden na filmovém festivalu v Cannes 2001. The Hollywood Reporter kladně hodnotil Tobmanovu produkční koncepci filmu To trapný okamžik z roku 2014.

Biografie

Madam Web Madame Web
S.J. Clarkson

Madam Web / Madame Web, 2024, celovečerní, 116', US

Snímek Madam Web je svěží variací na zaběhnutý žánr. Vypráví o původu jedné z nejzáhadnějších hrdinek vydavatelství Marvel. V napínavém thrilleru uvidíme Dakotu Johnsonovou jako Cassandru Webbovou, zdravotnici z Manhattanu, která zjišťuje, že možná vidí do budoucnosti. Tváří tvář tajemstvím minulosti naváže Cassandra přátelství se třemi mladými ženami, které čeká slavná budoucnost, pokud ovšem přežijí smrtonosnou přítomnost.

RežieS.J. Clarkson

ScénářMatt Sazama, Burk Sharpless a Kerem Sanga

ProdukceLorenzo di Bonaventura

Hrají Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Tahar Rahim, Emma Roberts, Celeste O'Connor,a další

Menu The Menu
Mark Mylod

727.28871

Menu / The Menu, 2022, celovečerní, 108', US

Mladý pár cestuje do jedné z nejexkluzivnějších destinací na světě, aby povečeřel v restauraci, která nabízí jedinečný kulinářský zážitek. Šéfkuchař však připravil tajnou ingredienci, která bude mít pro oba zamilované překvapivý výsledek.

RežieMark Mylod

ScénářWill Tracy

ProdukceAdam McKay a Katie Goodson

Hrají Anya Taylor-Joy (Margot), Ralph Fiennes (šéfkuchař Slowik), Nicholas Hoult (Tyler), John Leguizamo (filmová hvězda), Janet McTeer (Lillian),a další