P

Billy Eichner, 45

Pondělí, 18. září 1978
Spojené státy

Billy Eichner (*18. září, 1978) je americký komik, herec, spisovatel a televizní osobnost. Je hostitelem, výkonným producentem a tvůrcem pořadu Billy on the Street z produkce společnosti Funny Or Die. Jedná se o komediální herní show, která je momentálně vysílána na kanále truTV. V roce 2013 byl Eichner nominován na cenu Daytime Emmy v kategorii "Vynikající hostitel herní show". Dále je známý jako představitel Craiga Middlebrookse v sitcomu Parks and Recreation.

Biografie

3

Lví král The Lion King
Jon Favreau

3766.85255

Lví král / The Lion King, 2019, celovečerní, US

Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují. Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu, spřádá své vlastní, temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik, dramat a po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být.

RežieJon Favreau

ScénářJeff Nathanson

ProdukceJon Favreau a Jeffrey Silver

Hrají Donald Glover (Simba), Seth Rogen (Pumbaa), James Earl Jones (Mufasa), Billy Eichner (Timon), Keegan-Michael Key (Kamari),a další