P

Indigo Film

Indigo Film je nová distribuční a produkční společnost Igora Konyukova. Navazuje na více než dvacetiletou tradici společnosti Hollywood Classic Entertainment, která obdržela Českého lva za Nejlepší zahraniční film za tyto tituly: Mluv s ní (2002), Zlomené květiny (2005), Volver (2006), Nedotknutelní (2012). Igor Konyukov se jako producent podílel na sedmi českých filmech (Kajínek, V peřině, Hodinový manžel a další).

„Naším cílem je uvádět na český a slovenský trh atraktivní a kvalitní tituly, a to jak české, tak zahraniční. Filmy uvádíme nejen do kin, ale i na DVD a Blu-ray," konstatuje majitel Indigo FilmIgor Konyukov. Indigo Film spolupracuje se zahraničními společnostmi MediaPro, Lionsgate, Gaumont a dalšími. Jednatelkou společnosti je Martina Sejková, své dlouholeté zkušenosti z produkce a distribuce do týmu přináší Stanislav Dvořák (DD Promotion) a Jakub Volák (Magic Box, Bontonfilm). Indigo Film má tak našlápnuto dostat se do čela filmových distributorů nezávislých titulů.

Mezi tituly, které letos chystáme do distribuce, mj. patří Druhá míza (Danny Collins), Sejmi prezidenta (Big Game), Muminci na Riviéře (Moomins on the Riviera), Andílek na nervynebo Vánoční kameňák.

Distribuované snímky